تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان مسکن مهر آزادگان

فروش آپارتمان مسکن مهر آزادگان

1 سال پیش در نجف آباد

متراژ
90
ساخت
1391
قیمت کل
1٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
16٬111٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
سلام
واحد آپارتمان واقع در مسکن مهر آزادگان
به متراژ کلی 90 متر ، دوخواب
پارکینگ
انباری
سند تک برگ
رنگ و نقاشی شده
واقع در یکی از بهترین بلوکهای مسکن مهر
مبلغ 200 نیلیون تومان در رهن مستاجر میباشد که از مبلغ کل کسر میشود
جهت اطلاعات بیشتر و هماهنگی برای بازدید
تماس یا مراجعه به دفتر املاک *برتر*
ویلاشهر،بلوار امام علی شرقی بعدداز سه راه ولیعصر املاک برتر