تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان نقلی 65 متری دو خوابه / بسیار تمیز

فروش آپارتمان نقلی 65 متری دو خوابه / بسیار تمیز

1 هفته پیش در چهارصد دستگاه

متراژ
65
ساخت
1385
قیمت کل
‏6,160,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏94,769,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
⬜⬛ املاک علیرضا ⬛⬜

⬜ 65 متر
⬜ بازسازی صفر تا صد
⬛ امکان رهن تا 850 میلیون تومان
⬜ امکان اخذ وام تا یک میلیارد و دویست میلیون تومان
⬛ دسترسی عالی به اتوبان و مراکز خرید

برای اطلاعات بیشتر و بازدید تماس بگیرید.
فایل های مشابه موجود است.
سریزدی