تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان نوساز 125متر کوی شفا

فروش آپارتمان نوساز 125متر کوی شفا

1 سال پیش در ساری

متراژ
125
ساخت
1402
قیمت کل
2٬650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
21٬200٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
6
فروش آپارتمان 125متر کوی شفا
طبقه دوم نما
دوخواب
انباری آسانسور پارکینگ دارد
تراس
سالن دلباز
فروش نقدی
قابلیت دریافت وام تا 800م
املاک مرکزی نماینده خرید و فروش مستغلات مشخصات ملک خود را جهت فروش ارسال کنید