تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان هوشمند 137متر باغچه بان شاهگلی

فروش آپارتمان هوشمند 137متر باغچه بان شاهگلی

1 سال پیش در تبریز

متراژ
137
ساخت
1401
قیمت کل
8٬250٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
60٬218٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
✅متراژ:137
✅طبقه: طبقات موجود یک و دو (4واحد)
✅خواب:2
✅جهت:شمالی
✅لوکیشن:باغچه بان
✅کاملا هوشمند واحد
✅دو کولر برای واحد ها
✅دو واحده فیلتردار
✅فوق لوکس از لحاظ معماری
✅تخفیف پای معامله
✅یه کار خاص که دوربین نمیتونه کارو دربیاره
✅معاوضه با قطعه هم میشود

⚜️مشاور حسین رزمجو
⚜️مشاور تخصصی در مناطق:ولیعصر_نصر_استانداری_شاهگلی

آدرس دفتر: تبریز _ فروغی _ روبه روی خ رازی
✅املاک ائلمان