تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان واحد 185 متری ،خیابان سینا ایل گلی

فروش آپارتمان واحد 185 متری ،خیابان سینا ایل گلی

2 سال پیش در تبریز

متراژ
185
ساخت
1398
اتاق
3
قیمت کل
16٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
90٬540٬000 تومان
طبقه
6
✔️موقعیت جنوبی دوکله
✔️سه خواب مستر (بالکن دار)
✔️ نصبیات کمد کابینت ، شیرالات ، پکیج و …
✔️تاپ لوکیشین منطقه
✔️دارای لابی مجلل
✔️گذر 35 متری و 8 متری
✔️متریال استفاده شده تمام برند خارجی
✔️پذیرایی غرق در نور
✔️ویو ابدی
کارشناس تخصصی فروش : آقای مهندس خالقی
محلی امن برای معاملات پرسود ملکتون
دفتر مرکزی : پرواز ، روبروی ورودی اصلی برج های آسمان ،املاک سیستمی آسمان تبریز(ملکتون)