تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان ویلا( 560 متری) (استخر در واحد)

فروش آپارتمان ویلا( 560 متری) (استخر در واحد)

1 سال پیش در تهران

متراژ
560
ساخت
1403
اتاق
4
قیمت کل
360٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
642٬857٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
8
گروه مشاورین املاک شاهان⚜️

✅️گلستان شمالی،8طبقه تکواحدی ساخته شده در 1000متر زمین

⚜️560متر آپارتمان مدرن با ارتفاع سقف 4ونیم متر

⚜️4خواب مستر با سوییت و میدروم مجزا برای هر واحد

⚜️55متر تراس به همراه استخر اختصاصی

✅️استفاده از لوکسترین متریال روز دنیا
⚜️کابینت و کمد ها برندEnzo
⚜️اپلاینس آشپزخانه از برند Gaggenau
⚜️شیرآلات از برند Maier اسپانیا سری Swarovski

✅️سرمایش چیلر مرکزی برند Danfoss فرانسه

⚜️هر واحد 4پارکینگ سندی
⚜️2لاین آسانسور 21نفره از برند Ziehlabegg آلمان

✅️و فضاهای مشاعی اعم از:

⚜️500متر لابی با ارتفاع سقف 7متر

⚜️سالن بیلیارد
⚜️سینما
⚜️اسپا
⚜️سالن بولینگ
⚜️سالن بیوتی
⚜️سالن اجتماعات

⚜️استخر مجزا برای بزرگسال و کودکان

⚜️550متر روفگاردن چهار فصل به همراه آلاچیق

⚜️گروه مشاورین املاک شاهان⚜️