تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان کاملا هوشمند 137متر باغچه بان

فروش آپارتمان کاملا هوشمند 137متر باغچه بان

2 سال پیش در تبریز

متراژ
137
ساخت
1401
قیمت کل
7٬590٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
55٬401٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
✅فروش خاص ترین ساختمان منطقه
✅کاملا هوشمند برای تنظیم نور.سرمایش.گرمایش
✅دو واحد فیلتر دار واحد ها هم دیگرو نمیبنن
✅2تا کولر داره برای پذیرایی و اتاق خواب
✅نما فوق العاده ترکیبی زیبا
✅مشاعات لوکس و معماری خاص
✅بهترین لوکیشن باغچه بان
✅طبقه یک و دو موجود میباشد
✅مشاور:رزمجو