تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان کمربندی خرمشهر

فروش آپارتمان کمربندی خرمشهر

2 هفته پیش در جانبازان

متراژ
66
ساخت
1394
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏2,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏39,393,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
⭐️⭐️⭐️⭐️املاک نبض شهر⭐️⭐️⭐️⭐️

️جهت کسب اطلاعات بیشتر و فایل های مشابه ⚜️خرید،فروش،رهن،اجاره⚜️ ⚜️آپارتمان،ویلا،زمین،مشارکت⚜️

⭐املاک نبض شهر⭐در خدمت شماست.

✅نبض شهر جایی ست برای ساختن آینده ای متفاوت✅

⭐️املاک نبض شهر جایی برای آنها که بهترین را انتخاب میکنند⭐️

⭐️ما به زور خونه دارتون میکنیم⭐️

⚡️⚡️⚡️کد: F-1710

✅فروش واحد 66 متری
✅نما سنگ

✅️قیمت :2/600/000/000

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

✨جهت بازدید:املاکـ نبـض شـهر✨

✅اینستاگرام

amlak.nabz.shahr

با مدیریت : ✨شرویــن✨