تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان132متری3خواب مستردار/اردلان

فروش آپارتمان132متری3خواب مستردار/اردلان

1 سال پیش در کرج

متراژ
132
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
7٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
57٬575٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
6
__________ بنام خدا __________

✔️فروش واحد اکازیون زیرقیمت منطقه بسیار خوش نقشه
✅️132متر،3خواب
✅️1خواب مستر
✅️طبقه 5 ویو عالی
✅️کلیدنخورده،تخلیه
✅️متری5میلیون زیرقیمت منطقه
✔️✔️واحدتون رو تنها به من بسپارید تا در کوتاهترین زمان به قرارداد برسید
✔️مشاور و کارشناس امین شما در منطقه اردلان ها و حومه مهندس کیانی
✔️آدرس دفتر ما:
بلوار امام رضا پایینتراز اردلان1 نبش شاهد3 املاک بزرگ آران
✔️برای خریدی مطمئن فقط با من تماس بگیرید.
✔️صداقت اصل اول در کار ماست
✔️کارشناس متخصص در منطقه ،مهندس کیانی
✔️هلدینگ بزرگ مسکن آران

داراے مدارڪ استاندارد بین المللی
       ✅ ایزو 9001 (مدیرےتکیفیت)

       ✅ ایزو 10004 (رضایتمندیمشترے)