تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان66 متری2خوابه *نوساز/تکواحدی*انباری

فروش آپارتمان66 متری2خوابه *نوساز/تکواحدی*انباری

10 ماه پیش در مسعودیه

متراژ
66
ساخت
1404
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
4٬090٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
61٬969٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
                   

               متریال:✍⏤ ⏤ ⏤ ⏤ ★

◥✨◣66متری|سال ساخت 1404|
◥✨◣4طبقه|1واحدی|

◤◢◤◢شرایط انجام معاملات✍◣◥◣◥

█پرداخت"30"روزه در"3"مرحله ★  ★  ★

▓"قابلیت رهن مستاجر"600میلیون

▒"300"میلیون بابت سند《

░نقدینگی شما برای خرید "3190میلیون❤️

◥◤◥◤◥◤◥◤◥◤◥◤◥◤◥◤◥◤◥◤◥◤◥
      
|مشاور شما: هاشمی|︎︎︎︎︎︎︎
| آدرس دفتر: مسعودیه| خیابان ترکاشوند | بین 20متری بهتاش صفت| پلاک 331دفتر املاک عمارت|
◣◢◣◢◣◢◣◢◣◢◣◢◣◢◣◢◣◢