تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان71متری/احمدآباد

فروش آپارتمان71متری/احمدآباد

1 سال پیش در نسیم شهر

متراژ
71
ساخت
1394
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬430٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
20٬140٬000 تومان
طبقه
3
آپارتمان 71 متری خوش نقشه/احمدآباد/خیابان یادگار

✅طبقه3

املاک فتح نژاد

آدرس دفتر:نسیم شهر،میدان هفت تیر،بلواربوستان،ساختمان اداری بوستان،پلاک3️⃣3️⃣طبقه3️⃣واحد1️⃣7️⃣املاک الف(فتح نژاد)