تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان77متر/2خواب/روبه نما/سندی/گلشهر

فروش آپارتمان77متر/2خواب/روبه نما/سندی/گلشهر

1 سال پیش در کرج

متراژ
77
ساخت
1387
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3٬180٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
41٬298٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
⚜️سـازمـان مـعـامـلـاتـ امـلـاکـ و مـسـتـغـلـاتـ ســوریــن⚜️

⚜️77 متر سند تک برگ
+
⚜️ آماده تحویل
+
⚜️ قابلیت اخذ وام تا 800 میلیون تومان
+
⚜️ قابلیت رهن تا 500 میلیون
+
⚜️روبه نما غرق در نور دوکله نور
+
⚜️سالن پرده خور بسیار خوش نقشه
+
⚜️2خواب استاندارد کمد دیواری و آفتابگیر

با مشاورین املاک سورین

✔️املاک سورین با 3 شعبه فعال سطح استان البرز:
شعبه 1 : مهرشهر ، بلوار شهرداری
شعبه 2 : گلشهر غربی ، خیابان اختر غربی
شعبه 3 : گلشهر شرقی ، پونه شرقی

❎پاسخگویی 24 ساعته❎
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آقای شیرزاد املاک علی

آژانس املاک سورین

اعتمادی راستین، انتخابی نوین، با مشاورین املاک سورین