تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان86متری درمنطقه17شهریور

فروش آپارتمان86متری درمنطقه17شهریور

2 هفته پیش در کارگران

متراژ
86
ساخت
1392
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏5,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏63,953,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
⭐⭐⭐ گروه مشاورین و مهندسین املاک درخشان ⭐⭐⭐
⭐⭐با بیش از 10 سال سابقه کاری موفق ⭐⭐

⚜️⚜️ مدیریت: درخشان ⚜️⚜️

✨آدرس: انتها یاران جنب شهید سالم 7 ✨
ـ
مشخصات ملک
✅ آپارتمان 86متری
✅ سندشش دانگ
✅ واقع در محدوده چمن..تخفیف پای قرارداد.مابرای شماملک نمی خریم...آینده میخریم
✅ بازدید با یک تماس
☎️ برای اطلاعات بیشتر لطفاً تماس بگیرید
ـ

⚜️⚜️ مشاور: درخشان ⚜️⚜️

⭐⭐⭐ گروه مشاورین املاک درخشان بروزترین و کاملترین فایلینگ در منطقه 7 در خدمت مشتریان گرامی ⭐⭐⭐