تائید
فروش اداری و تجاریدفتر کار، اتاق اداری و مطبفروش/اجاره واحد اداری،مسکونی 80متر موقعیت طلایی

فروش/اجاره واحد اداری،مسکونی 80متر موقعیت طلایی

12 ساعت پیش در شریعتی

متراژ
80
ساخت
1404
قیمت کل
‏7,659,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏95,737,000 تومان
طبقه
3
فروش/اجاره واحد اداری/مسکونی – موقعیت عالی
رهن یا اجاره هم میدیم
یک واحد 80 متری با موقعیت بسیار مناسب در مرکز اصلی شهر
دارای 4 پنجره رو به خیابان اصلی با نورگیری عالی.

مشخصات:
- متراژ: 80 متر
- کاربری: اداری / مسکونی
- 4 پنجره بر خیابان اصلی
- امتیازات کامل (آب، برق، گاز)
- بازسازی شده به صورت کامل
سند تک برگ
موقعیت مناسب برای دفتر کار، مطب، یا سکونت.

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس ☎️ بگیرید