تائید
فروش اداری و تجاریدفتر کار، اتاق اداری و مطبفروش اداری 150 متری در قدوسی شرقی

فروش اداری 150 متری در قدوسی شرقی

1 سال پیش در شیراز

متراژ
150
ساخت
1403
قیمت کل
13٬050٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
87٬000٬000 تومان
سند اداری
دارد
طبقه
4
⏫آپارتمان اداری
✔️2 خواب
✔️آدرس املاک :
✔️املاک اوتانا بر زرگری بین کوچه 9 و 11
✔️مدیریت املاک: مهندس شیرازی و مهندس یوسفی
✔️کارشناس فروش : مهندس تن آسان