تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش اداری 40 متری هراز

فروش اداری 40 متری هراز

2 سال پیش در آمل

متراژ
40
ساخت
1389
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
37٬500٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
**اعتماد شما سرمایه ماست**
فروش یک واحد آپارتمان که به صورت اداری استفاده میشه کرد.
ساختمان 2 نبش موقعیت بسیار مناسب
نزدیک به مرکز شهر و بیمارستان
مناسب برای مشاغل مختلف
**کارشناس فروش و امور ملکی**
‎09115808400 موسوی
09193761688
خرید و فروش انواع ملک و آپارتمان،ویلا
(صنعتی و تجاری)تهاتر-باغ و زمین کشاورزی- مشارکت در ساخت و…
_______________
گروه مهندسین و مشاورین املاک پدری
مدیریت محترم:
کارشناس فروش و مشاور حقوقی جناب آقای مرتضوی 09113232321
آدرس : آمل خیابان امام رضا نبش رضوان 43
تلفن دفتر : ***********