تائید

فروش اداری 70 متری در گاندی

12 ماه پیش در گاندی

متراژ
70
ساخت
1401
انباری
ندارد
قیمت کل
16٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
231٬428٬000 تومان
طبقه
4
بهترین لوکیشن گاندی

ساختمان پزشکان

70متر 2 اتاق
نور و نقشه عالی

دیزاین شیک همراه با زیر ساخت های مطب دندانپزشکی

پارکینگ ، 2لاین آسانسور، سرایدار مقیم ، داروخانه

مشاور شما مقدم