تائید
فروش اداری و تجاریدفتر کار، اتاق اداری و مطبفروش اداری خیابان هراز تک واحدی

فروش اداری خیابان هراز تک واحدی

2 سال پیش در آمل

متراژ
165
ساخت
1390
اتاق
3
قیمت کل
11٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
66٬666٬000 تومان
طبقه
3
فروش ملک خود را به ما بسپارید**
فروش یک واحد اداری تک واحدی 165 متر دارای 3 اتاق بزرگ سالن وسیع و خوش نقشه دارای اسانسور پارکینگ و انباری سند تک برگ فول بازسازی شده نزدیک به خیابان اصلی هراز نزدیک به پارکینگ عمومی مناسب برای مشاغل پزشکی آزمایشگاه و سالن زیبایی جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد موارد مشابه با ما در تماس باشید
. ______________________________
*********** موسوی *********** ______________________________
خرید - فروش - مشارکت درساخت - اجاره آپارتمان - سوله و کارخانه - اداری و تجاری - زمین و ویلا در آمل زیبا و حومه _____________________________
گروه مهندسین و مشاورین املاک پدری مدیریت محترم: کارشناس فروش و مشاور حقوقی جناب آقای مرتضوی *********** آدرس : آمل خیابان امام رضا نبش رضوان 43