تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش /امیر حمزه/سند تک برگ /فوری

فروش /امیر حمزه/سند تک برگ /فوری

3 هفته پیش در زيباكنار تربت‌جام

متراژ
230
ساخت
1390
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
276
قیمت کل
‏9,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏33,695,000 تومان

⚡فوری فروش

کل زمین 276متری
بنا 230متری

‍مدیریت =مومن صدیقی