تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش اپارتمان 107متری

فروش اپارتمان 107متری

1 سال پیش در قائم شهر

متراژ
107
ساخت
1401
قیمت کل
2٬140٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
20٬000٬000 تومان
طبقه
2
⚜️ املاک آتی سازه ⚜️

متراژ واحد : 107
طبقه : 3
تعداد واحد : 6
خواب : 2
سال ساخت : 1401
سایر امکانات : کف سرامیک.پکیج.mdf
قیمت : 2140میلیارد
آدرس : خیابان ساری ادیب

=================================
خانم عبدی ***********
آقای شهبازی ***********
=================================
خ تهران،قائم محله،شهید روح الهی،املاک آتی سازه
=================================