تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش اپارتمان/110متر/جمهوری

فروش اپارتمان/110متر/جمهوری

1 سال پیش در پرند

متراژ
110
ساخت
1403
قیمت کل
380٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
3٬454٬000 تومان
طبقه
1

تهاتر/چک/سفته/طلا
برای مشاوره رایگان و اطلاعات پیشتر تماس حاصل فرمایید
مشاور شما:خانم ریک