تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش اپارتمان 112 متری بر کارگر 19

فروش اپارتمان 112 متری بر کارگر 19

1 سال پیش در لاهیجان

متراژ
112
ساخت
1401
قیمت کل
7٬616٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
68٬000٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
فروش اپارتمان واقع در کارگر 19
.
✔️112 متر
✔️5طبقه 9 واحد
✔️طبقه اول
✔️2خواب
✔️نور گیر عالی . رو به خیابان
✔️فول امکانات . خوش نقشه
✔️2 سال ساخت کلید نخورده
✔️پارکینگ قید در سند بدون مزاحم
.
ادرس دفتر
لاهیجان . شیشه گران . بین 22 و 24
⚡️ املاک سام ⚡️
.
( لطفا برای بازدید تماس بگیرید .)
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک سام

فرصت سرمایه گذاری بی نظیر.خرید از شما،تضمین سود از ما