تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش اپارتمان 127مترباغمیشه نصر الهیه فرشته

فروش اپارتمان 127مترباغمیشه نصر الهیه فرشته

1 سال پیش در تبریز

متراژ
127
ساخت
1397
قیمت کل
4٬150٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
32٬677٬000 تومان
طبقه
2
باسلام خدمت همشهریان عزیز

املاک کارن مدرنترین املاک در جنب لاله پارک

خرید فروش رهن اجاره امور ملکی خودرا بدون صرف وقت وانرژی به ما بسپارید وازما بخواهید

کد فایل :20900

☑️127متر
☑️لوکس وتمیز
☑️شخصی ساز دوکله
☑️پذیرایی بزرگ ودلباز غرق در نور
☑️2خواب
☑️سند تک برگ
☑️بدون خرج
☑️خوش قیمت

توضیحات :واحد فوق واقع در بهترین نقطه باغمیشه ونصر از هر نظر عالی واماده بازدید وتحویل میباشد

هدف ما جلب رضایت شما مشتریان عزیز در امور ملکی است

باتشکر ازحسن توجه واعتمادتان
مشاور امور ملکی شما :مهندس عبدی