تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش اپارتمان 166متری مرزداران

فروش اپارتمان 166متری مرزداران

2 سال پیش در تبریز

متراژ
166
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
5٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
30٬120٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
فروش ب علت مهاجرت✳
3 تومن زیر قیمت منطقه✳
⚜ما گشته ایم و بهترین هارا انتخاب کردیم⚜
___________________________
جامعترین و تخصصی ترین سامانه ملکی تبریز

✴املاکچی✴

محلی برای معاملات آسان و پر سود

آدرس دفتر:سه راهی ولیعصر/برج سینا/طبقه فوقانی بانک سینا/املاکچی

✔جهت خرید و فروش سریع و اطلاع از فایل های مشابه تماس بگیرید✔