تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش اپارتمان 225 متری در دولت .کیکاوس

فروش اپارتمان 225 متری در دولت .کیکاوس

1 سال پیش در تهران

متراژ
225
ساخت
1393
اتاق
4
قیمت کل
34٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
151٬111٬000 تومان
طبقه
3
✨فروش آپارتمان 225 متری دردولت .کیکاوس

✨در 5 طبقه تک واحدی 10 ساله
✨دارای 4 خواب بزرگ .2 خواب مستر
✨نور و نقشه بینظیر از شمال و جنوب بازسازی شده
✨ پارکینگ 2 عدد سندی و انباری و آسانسور
***********