تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش اپارتمان 55 متری خیابان امام

فروش اپارتمان 55 متری خیابان امام

10 ماه پیش در صومعه سرا

متراژ
55
ساخت
1393
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬675٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
30٬454٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
6
تعداد کل طبقات
3
*هوالرزاق *
✅️کدملک 436
✅️املاک شهروند
✅️فروش اپارتمان نوساز
✅️3 طبقه 6 واحدی
✅️لوکیشن عالی
✅️55متری
✅️طبقه اول
✅️خوش نقشه
✅️فاقد آسانسور
✅️کابینت ام دی اف
✅️گرمایش بخاری
✅️شیرآلات اهرمی
✅️کف سرامیک کاری
✅️2خوابه 1 خواب کمدکاری
✅️وضعیت تخلیه

✅️املاک شهروندبا 20سال سابقه درخشان با کادری مجرب و متعهد وکاردان پیشرو در فروش اپارتمان های اکازیون و لوکس برای خاص پسندانی که دست بر روی ملک های خاص وشیک میگذارند

✳️آدرس ما؛
✳️صومعه سرا خیابان برشنوردروبروی بانک مسکن املاک شهروند
**شهروندپلی است بسوی آینده ای بهتر **