ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
فروش اپارتمان 75متری دوخواب اهری تک واحدی
فروش اپارتمان 75متری دوخواب اهری تک واحدی
2 هفته پیش در شهرک شهید حسینی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
75
ساخت
1391
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
28,000,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
فروش آپارتمان 75 متری، 2 خواب، تک واحدی – طبقه سوم اهری
مشخصات:
متراژ: 75 متر
تعداد خواب: 2 خواب نورگیر
نوع: کاملاً تک واحدی – طبقه 3
✨ ویژگی ها:
✅ نورگیر بی نظیر در تمام فضاها (پذیرایی، اتاق ها و آشپزخانه)
آشپزخانه رو به نما با کابینت های بسیار تمیز
پذیرایی روشن و بزرگ با نور طبیعی
راهرو کاملاً نورگیر مناسب نگهداری گل های آپارتمانی
نقشه ای کاملاً کاربردی بدون کوچک ترین پرتی
ساختمان آرام همراه با محیط شیک و دوستانه
دسترسی عالی:
♂️ نزدیک به فروشگاه های بزرگ و امکانات شهری
دسترسی راحت به مسیرهای اصلی
قیمت:
➖ دو میلیارد و صد میلیون تومان
املاک تاج
بهترین فایل های خرید، فروش و اجاره منطقه را از ما بخواهید؛ مشاوره صادقانه، قیمت گذاری منصفانه، نتیجه قطعی.
اعتماد شما، افتخار ما
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.