فروش اپارتمان 84مترباغمیشه نصر الهیه فرشته ولی امر
1 سال پیش در تبریز
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
84
ساخت
1384
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬540٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
30٬238٬000 تومان
طبقه
2
باسلام خدمت همشهریان عزیز
املاک کارن مدرنترین املاک در جنب لاله پارک
خرید فروش رهن اجاره امور ملکی خودرا بدون صرف وقت وانرژی به ما بسپارید وازما بخواهید
کد فایل :49000
☑️☑️فروش 2واحد اپارتمان کنارهم دریک طبقه به صورت یکجا زیر قیمت منطقه مهلت 10روزه
☑️متر83.5متر
☑️انباری اشانتیون
توضیحات :واحد فوق واقع در بهترین نقطه باغمیشه از هر نظر عالی واماده بازدید وتحویل میباشد
هدف ما جلب رضایت شما مشتریان عزیز در امور ملکی است
باتشکر ازحسن توجه واعتمادتان
مشاور امور ملکی شما :مهندس عبدی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.