تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش اپارتمان-گلشهر-86متر -فول-دوبر نور

فروش اپارتمان-گلشهر-86متر -فول-دوبر نور

1 سال پیش در کرج

متراژ
86
ساخت
1393
قیمت کل
3٬390٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
39٬418٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
⚜️ املاک و مستغلات علی (مهدیون) ⚜️
گلشهر لوکیشن و دسترس بسیار عالی به اصلی ومترو
✅ سند تک برگ
طبقه سوم
✅غرق نور و آفتاب مستقیم
✅سالن پرده خور متراژ مناسب و قابلیت چیدمان عالی

⚜️فرصتی مناسب جهت خرید ایده آل⚜️

⚜️املاک علی دارای قویترین فایلینگ در گلشهر ⚜️

کارشناس: آقای برخورداری
≈=≈=≈=≈=≈=≈=≈=≈=≈=≈=≈=≈=≈=≈
Ⓜ️ مدیریت خانم مهدیون Ⓜ️
≈=≈=≈=≈=≈=≈=≈=≈=≈=≈=≈=≈=≈=≈
✅ اعتبار المثنی ندارد✅
✅ اعتماد شما ، اعتبار ماست✅

آدرس دفتر:خیابان کوکب غربی،نرسیده به چهارراه یاس
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آقای برخورداری املاک علی

آژانس املاک و مستغلات علی

اعتبار المثنی ندارد، اعتماد شما، اعتبار ماست