تائید
فروش اداری و تجاریصنعتی، کشاورزی و تجاریفروش باغ 915 متری سند تک برگ شهران کن

فروش باغ 915 متری سند تک برگ شهران کن

6 روز پیش در شهران جنوبی

متراژ
915
ساخت
1404
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏50,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏54,644,000 تومان
915 متر باغ مناسب ویلا سازی
بدون بنا
دارای درختان قدیمی میوه
سند تک برگ
دسترسی و لوکیشن عالی
منطقه 5 تهران

مشاورین املاک حیدری