تائید
فروش اداری و تجاریصنعتی، کشاورزی و تجاریفروش باغ شهری/ محدوده داخل شهر گچساران/700متر

فروش باغ شهری/ محدوده داخل شهر گچساران/700متر

1 سال پیش در دوگنبدان

متراژ
700
ساخت
1403
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
1٬280٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
1٬828٬000 تومان
سند اداری
دارد
✅️ دپارتمان املاک رابینسون ✅️

⚜️️ 700 متر

⚜️️ دارای محدوده شخصی و حفاظت شده

⚜️️ دارای آب شرب و خوردن و برق

⚜️️ زمین حد و حدود مشخص

⚜️️ زمین خام تحویل میباشد

⚜️مناسب ویلاسازی و باغ شهری

⚜️ دسترسی آسان به امکانات رفاهی و نزدیک تمامی مراکز رفاهی

⚜️️ دیوار کشی بلوکی در ارتفاع

⚜️️ سند تک برگ

⬇️ ⬇️ ⬇️

مشاوره جهت : خرید و فروش _ مشارکت در ساخت _ رهن و اجاره

⬅️ آدرس دفتر ما :
کارکنان دولت ، نبش کوچه 19 جنوبی(دپارتمان املاک رابینسون )

☎️ شماره های تماس ما : ************ آقای صفری ************ آقای گرامی************ آقای مظفریان