فروش بدون واسطه آپارتمان 62 متری پارکینگ و آسانسور
1 سال پیش در کیاشهر
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
62
ساخت
1399
اتاق
1
قیمت کل
1٬590٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
25٬645٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
⚪بهترین ها را از ما بخواهید⚪
❗کد ملک : AK1
فروش آپارتمان در حد نو به متراژ :
62 متر مربع، طبقه اول، تک خواب، ساخت 1399، کف سرامیک، بالکن، پارکینگ، آسانسور، انباری، درب پارکینگ ریموتی، درب واحد ضدسرقت، گرمایش پکیج و شوفاژ، سرمایش کولر اسپلیت 24 هزار نصب روی واحد تقدیم مشتری میشه، پنجره دوجداره، شیرآلات اهرمی، هود، سینک، گاز رو میزی، کابینت و کمد دیواری MDF، آیفون تصویری، سرویس ایرانی و فرنگی، سند تک برگ، قابلیت رهن تا 300 میلیون.
30 دقیقه تا لاهیجان
40 دقیقه تا انزلی
1 ساعت تا رشت
✅مشاوره رایگان✅
☑️برای خرید امن ملک با شرایط استثنایی چند ماهه با من تماس بگیر، ملک مدنظرت پیش منه✌️
☑️برای دیدن فایل های مشابه این آگهی و ملک های مناسب خودت با من تماس بگیر، ضرر نمیکنی
☑️برای فروش و معاوضه ملک و زمین خودتون هم میتونید روی من حساب کنید، چه در بندرکیاشهر باشه یا هرجای دیگه کشور
مدیر فروش : امین حجازی
آدرس ملک : بندرکیاشهر - شهرک قدس
آدرس دفتر : بندرکیاشهر، خیابان سردار سلیمانی، بعداز امامزاده ، قبل از پل ، دست چپ ، املاک حامین
⚜️املاک حامین ، حامی و امین شما در سرمایه گذاری موفق⚜️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.