تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش برج کوزو / فول امکانات / بلوک های بالا

فروش برج کوزو / فول امکانات / بلوک های بالا

1 سال پیش در پرند

متراژ
78
ساخت
1397
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬285٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
16٬474٬000 تومان
طبقه
12
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
14
بسم الله الرحمن الرحیم

⚜️ دپارتمان راه بنفش بزرگ ترین فایلینگ منطقه ⚜️

✅فاز پنج پرند
✅پروژه خوش ساز کوزو
✅سازه تمام بتن

✅78 متر مفید

برای تمامی اطلاعات تماس حاصل فرمایید

⚜️ هیچ معامله ای بدون تخفیف نخواهد بود ⚜️

⚜️مشاور همیشه همراه شما عظیم منصوری ⚜️