تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش تجاری ، 196 متر ، فلکه اول گوهردشت

فروش تجاری ، 196 متر ، فلکه اول گوهردشت

1 سال پیش در کرج

متراژ
196
ساخت
1388
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
115٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
586٬734٬000 تومان
❇️ دپارتمان املاک حس نو ❇️
⚜️با حس نو، حسی نو تجربه کن⚜️

_______________________________________________باسلام و عرض ادب ، یک باب مغازه جهات فروش به متراژ سندی 196 متر واقع در فلکه اول گوهردشت کرج

✅163 متر کف / 100 متر بالکن
✅تا 30 درصد تهاتر با آپارتمان
✅بَر ملک 5 متر
✅ ارتفاع سقف 6 متر
✅مناسب مشاغل برند

✴️تصاویر مربوط به واحد✴️
✴️مرجع قیمت گذاری ملکی گوهردشت✴️
_______________________________________________آدرس دفتر : فلکه اول گوهردشت ،بلوار میرزایی پرور ، پلاک 66 ، ساختمان بارمان ، طبقه دوم ، واحد 4