تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش تجاری 210 متری ملکی

فروش تجاری 210 متری ملکی

2 هفته پیش در بریجستون

متراژ
210
ساخت
1404
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏75,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏357,142,000 تومان
PREMIUM PROPERTIES| VIP DIVISION
-------------------------------------------------------------------
با سلام و آرزوی ساعاتی خوش برای شما
فروش تجاری 210 متری
شیک و لوکس
سند تک برگ ملکی
آب و برق و گاز مجزا
دارای سرویس بهداشتی و آشپزخانه
عرض دهانه 10
ارتفاع 6
موقعیتی عالی و استثنایی برای صاحبان کسب و کار
قابل تهاتر با آپارتمان و منزل ویلایی
__________________________________________
LUXURY PROPERTY EXPERT | BAMDAD LARESTAN REAL ESTATE