ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
فروش تنها هدف ما نیست/ 111متر 3خ ،پونک
فروش تنها هدف ما نیست/ 111متر 3خ ،پونک
1 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
111
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
14٬179٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
127٬738٬000 تومان
تعداد کل طبقات
5
آخرین واحد برای فروش !!
پونک شمالی □
شیک و عام پسند
111متر 3 خواب
یک خواب مستر
سالن و آشپزخانه و خوابها همه پرده خور قدی
دونبش ،3 خواب با قابلیت تخت دونفره
لابی شیک ،فول امکانات
کف قیمت لوکس ها رو از ما بخواهید □
قبل از هرگونه خرید ملکی با ما مشورت کنید □
اطلاعات کامل ،بدون هیچ گونه ضعف □
سند تک برگ بدون ریشه ،شخصی□
sallaki
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت