تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش تک واحدی لوکس کلید اول

فروش تک واحدی لوکس کلید اول

1 روز پیش در نادری

متراژ
157
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏13,820,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏88,025,000 تومان
طبقه
5
تعداد کل طبقات
5
بنام پروردگار متعال

✔️فروش تک واحدی لوکس و اعیانی کلید اول در یک مجتمع شخصی سازی شده و خلوت 5 طبقه تک واحدی با کیفیت و ساخت و دیزاین شده با بهترین برند روز با فضای دلچسب ویژه و نمای ساختمان سنگ تراورتن با طراحی 3 بعدی

✅ 157 متر 3 خواب مستر فول کامل و تک در منطقه
✅ سالن بزرگ و دلباز
✅ تی وی باکس
✅ 2 خواب کمد دیواری فول باکس
✅ کمد جا کفشی پشت درب ورودی فول سایز
✅ سرویس بهداشتی ایرانی
✅ توالت فرنگی وال هنگ
✅ تمامی اتاق ها و سالن دارای لوله کشی اسپلیت بوده
✅ تراس بزرگ با دسترسی دو جانبه
✅ واحد غرق در نور
✅ آسانسور 8 نفره
✅ مشاعات کامل سنگ درجه یک عباس آباد
✅ انباری بزرگ
✅ جارو برقی مرکزی
✅ پارکینگ تاپ و بدون محدودیت سایز خودرو
✅ کابینت فول های گلاس
✅ سیستم گرمایش از کف
✅ سیستم پکیج و 4 عدد رادیاتور 1 عدد در سالن و 1 عدد در هر اتاق خواب

یک خانه رویایی برای خاص پسندان

جهت بازدید و مشاوره به دفتر املاک مراجعه فرمایید
املاک صلواتی
آدرس: خیابان کافی نبش خیابان قنادان زاده

مدیریت: پیام صلواتی