تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش تکواحدی 120 متری ویودار

فروش تکواحدی 120 متری ویودار

3 روز پیش در کوه بیجار

متراژ
120
ساخت
1405
قیمت کل
‏11,990,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏99,916,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
⚜️فاصله نزدیک تا بام سبز لاهیجان و مسیرهای پیاده روی به کوه
⚜️ویو ابدی و دلنشین کوه
⚜️پارکینگ قید بدون مزاحم و انباری
⚜️لاندری/دو خواب بزرگ/بدون پرتی و خوش نقشه
⚜️تمام خواب ها و پذیرایی نورگیر عالی به همراه ویو
⚜️به دلیل *اوقاف بودن* قیمت فوق العاده ای برای مصرف کننده داره