تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش خانه بدون شناژ رودان ( خیابان ارشاد )

فروش خانه بدون شناژ رودان ( خیابان ارشاد )

1 سال پیش در بندرعباس

متراژ
100
ساخت
1380
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
7٬941٬000 تومان
متراژ زمین
170
بالکن
ندارد
*_فروش فوق العاده خانه ویلایی در خیابان ارشاد_*
(جنب مسجد امام رضا)

♦️ کل زمین 170 متر

زیربنا: 100متر

موقعیت : شمالی ، دو بر

⚜️ وضعیت سند: سند تک برگ⚜️

⭕ملک مورد نظر 200 میلیون رهن کامل می باشد ، که از قیمت کل کم میشود

با بهترین قیمت صاحب خانه شوید

قیمت کل : 1350

به همراه تخفیف ویژه

مشاور املاک بیدان بر