تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش خانه دوشان شارقی 120متری

فروش خانه دوشان شارقی 120متری

11 ماه پیش در سنندج

متراژ
120
ساخت
1403
قیمت کل
1٬970٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
16٬416٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
به نام خدا

  ◀⏮بهترین اپارتمان ،خانه ملکی و زمین
                    را از املاک  شادمان بخواهید⏯▶

فروش املاک در دوشان

✅فوری✅✅                         ✅✅فوری✅   

✅ فروش واحدطبقه دوم از ساختمان 5 طبقه به صورت خام
✅ طبقه دوم ، ،دو خوابه ،آسانسور روشن،پارکینگ دار
✅،نزدیک خیابان  می باشد
✅دارایه جواز نقشه سازه بتن ،تمام هزینه های دهیاری و بنیاد مسکن پرداخت شده

                ✅قیمت 1970 میلیون ✅

❤بهترین ها را همیشه از ما بخواهید ❤

⏮عقد قرار داد در دفتر املاک در حضور فروشنده
⏮ثبت کد رهگیری املاک کشوری رایگان

مشاور امور ملکی در منطقه
           
جهانگیری
ادرس مشاور املاک:دوشان50 متر مانده به پادگان امام علی سمت راست املاک شادمان