تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش خانه سفت کاری دوشان

فروش خانه سفت کاری دوشان

1 سال پیش در سنندج

متراژ
70
ساخت
1403
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
640٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
9٬142٬000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
به نام خدا

  ◀⏮بهترین اپارتمان ،خانه ملکی و زمین
                    را از املاک  شادمان بخواهید⏯▶

فروش املاک در دوشان

✅فوری✅✅                         ✅✅فوری✅   

✅ فروش واحد به صورت سفت کاری ،70متری
✅ طبقه اول ، ،یک خوابه ، ،پارکینگ دار
✅،نزدیک خیابان  ،کوچه 8متری .خیابان دهیاری

                ✅قیمت 640 میلیون ✅

❤بهترین ها را همیشه از ما بخواهید ❤

⏮عقد قرار داد در دفتر املاک در حضور فروشنده
⏮ثبت کد رهگیری املاک کشوری رایگان

مشاور امور ملکی در منطقه
           
جهانگیری
ادرس مشاور املاک:دوشان50 متر مانده به پادگان امام علی سمت راست املاک شادمان