ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
فروش خانه طبقه بالا 60متری فول امکانات
فروش خانه طبقه بالا 60متری فول امکانات
19 ساعت پیش در پاره بیجار
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
60
ساخت
1403
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2,540,000,000 تومان
قیمت هر متر
42,333,000 تومان
طبقه
1
✅به نام خداوندبزرگ ✅
✅املاک تک ✅
✅خانه طبقه بالا⚜️⚜️
✅تک خواب ⚜️⚜️
✅60مترمفید ⚜️⚜️
✅اب چاه ⚜️⚜️⚜️
✅قابلت رهن تا300میلیون در لحظه ⚜️⚜️
✅جای پارک ⚜️⚜️
✅بهترین ارزان ترین فایل ها دردس ماس⚜️⚜️
✅مدارک تکمیل دارای کدرهگیری ازسامانه املاک اسکان کشوری نسق نامه معتبر⚜️⚜️⚜️
✅املاک تک بابیش از20سال سابقه کاردرامورخرید فروش رهن اجاره مشغول فعالیت میباشد ⚜️⚜️⚜️
مهندس علیرضاجانعلی پور
✅✅املاک تک ✅✅
✅✅املاک تک ✅✅
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت