تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش خانه قدیمی 165متری سردارجنگل

فروش خانه قدیمی 165متری سردارجنگل

1 سال پیش در آستانه اشرفیه

متراژ
85
ساخت
قبل از 1370
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬990٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
12٬060٬000 تومان
متراژ زمین
165
بالکن
دارد
꧂مشاورین املاک دلیلیان꧁
-------------
فروش خانه قدیمی
خ سردارجنگل خ فلاح
165متر زمین
به کسر عقب نشینی
155متر
دارای بر 9 متری
سند 6 دانگ
بنا 85متری
کف سیمان
کابینت گالوانیزه
و..

جهت کسب اطلاعات بیشتر و بازدید تماس حاصل فرمایید
_______________________________________________
معین دلیلیان شعبه1 : آستانه اشرفیه ، پشت مسجد جامع، املاک دلیلیان
شعبه2: جاده کیاشهر ، ابتدای دهستان سرسبز دهسر
املاک دلیلیان

خرید را با مشاورین املاک دلیلیان تجربه کنید
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مشاورین دلیلیان

سرمایه گذاری مطمئن به همراه مشاوره ی تخصصی