تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش خانه ویلایی 1 متری

فروش خانه ویلایی 1 متری

1 سال پیش در شهریار

متراژ
1
ساخت
1402
متراژ زمین
390
قیمت کل
1٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
4٬871٬000 تومان
بالکن
ندارد
وضعیت واحد
بازسازی نشده
390متر باغچه
گروه مشاورین املاک کاخ