تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش خانه ویلایی 102 متر در لنگرود

فروش خانه ویلایی 102 متر در لنگرود

1 سال پیش در لنگرود

متراژ
75
ساخت
1395
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
10٬784٬000 تومان
متراژ زمین
102
آبگرم کن
فروش خانه ویلایی در لنگرود،. ( کد آگهی 335)
متراژ کل زمین در قولنامه 102 متر
متراژ بنا 75 متر
تعداد اتاق خواب 1 عدد
دارای کمد دیواری
حال پذیرایی مبل خور
آشپزی کابینت ، با آب ،برق،گاز
ساخت بنا حدود 10 سال ساخت
در خیابان ژاندارمری نزدیک آقا سید جواد
املاک کاشف
⭐پیش فروش ویلا آپارتمان طبقه سوییت مغازه برادران کاشف
⭐مشارکت در ساخت زمین از شما ساخت از ما برادران کاشف
فروش زمینهای ،ساحلی ،جنگلی ،پای کوه ،شهری
آدرس املاک کاشف لنگرود جاده چمخاله خ ژاندارمری موبندان
برای آگاهی از خرید با شماره درج شده در آگهی تماس بگیرید. ☎️