ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
فروش خانه ویلایی 160 متری 2 خوابه
فروش خانه ویلایی 160 متری 2 خوابه
1 سال پیش در اهر
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
160
ساخت
1398
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
130
قیمت کل
2٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
21٬538٬000 تومان
بالکن
دارد
وضعیت واحد
بازسازی نشده
فروش ساختمان
متراژزمین 130متر زیربنا160متر دوطبقه
طبقه همگف پارکینگ به اضافه پذیرایب بزرگ
طبقه بالا دوخوابه کابینت کمددیواری فول امکانات
سند ششدانگ
ورود به حیاط
سازه بتن آرمه
نوساز
آدرس ملک پشت بهداشت شماره7
جعت بازدید وکسب اطلاعات بیشتر به دفتر املاک خونه به خونه مراجعه فرماید
نشانی دفتر بلوار جمهوری اسلامی جنب پمپ بنزین رزمجو به طرف شهر
خرید و فروش ملک شما در سریعترین زمان
ممکن با املاک خونه به خونه
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت