تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش خانه ویلایی 313 متری جنوبی خیابان برق

فروش خانه ویلایی 313 متری جنوبی خیابان برق

1 سال پیش در کرمانشاه

متراژ
313
ساخت
1385
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
313
قیمت کل
34٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
108٬626٬000 تومان
ایرانی و فرنگی
ویلایی 313 متر جنوبی

بر 12.5

معبر 8 متری (ساخت 5 طبقه و پیلوت)

قابل سکونت

جهت اطلاعات بیشتر و معرفی فایل های مشابه با شماره داخل آگهی تماس بگیرید ✅