تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش خانه ویلایی 355 متری خ مطهری

فروش خانه ویلایی 355 متری خ مطهری

11 ماه پیش در دزفول

متراژ
355
ساخت
1385
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
355
قیمت کل
15٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
42٬816٬000 تومان
بالکن
دارد
وضعیت واحد
بازسازی نشده
ویلایی قدیم ساخت، مطهری محدوده نبوت
355 متری
موقعیت عالی
جهت ساخت و ساز
ابعاد فوق العاده
بازدید و مشاوره فقط حضوری
املاک پرشین
ولیعصر نبش بهاران 3