ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
فروش خانه ویلایی 400 متری 5 خوابه در ظهور
فروش خانه ویلایی 400 متری 5 خوابه در ظهور
11 ماه پیش در زرهی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
400
ساخت
1390
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
250
قیمت کل
19٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
79٬600٬000 تومان
بالکن
دارد
وضعیت واحد
بازسازی نشده
سلام یک ساختمان 250متری عرض 10
درب ساختمان
دارای 2 پارکینگ میباشد
ساختمان جهت زندگی تا 20 ساله آینده نیاز به بازسازی ندارد
بهترین موقعیت سفیر شمالی
تخلیه آماده استفاده
سفیر شمالی خیابان صاحب الامر غربی نبش کوچه 19
املاک رک رک
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
مشاور Amlak rokrok
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت