تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش خانه ویلایی 437 متری گلستان

فروش خانه ویلایی 437 متری گلستان

1 سال پیش در کرمانشاه

متراژ
437
ساخت
قبل از 1370
متراژ زمین
437
قیمت کل
32٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
73٬226٬000 تومان
بالکن
دارد
وضعیت واحد
بازسازی نشده
ویلایی 437 متر

شمالی

12.5 بر

معبر 10 متر

قابلیت تهاتر با 1 واحد 22 بهمن

جهت اطلاعات بیشتر و معرفی فایل های مشابه با شماره داخل آگهی تماس بگیرید ✅